TOKAT TSO ÜYELERİNE PTT'DEN % 60 İNDİRİM FIRSATI

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile PTT Başmüdürlüğü arasında imzalanan protokolle, Oda üyelerine kargo ve kurye taşıma hizmetlerinde indirim uygulandı.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile PTT Başmüdürlüğü arasında imzalanan protokolle, Oda üyelerine kargo ve kurye taşıma hizmetlerinde indirim uygulandı. Enflasyonla topyekün mücadele çalışmaları doğrultusunda yapılan anlaşma ile Tokat Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı üyeler PTT hizmetlerinde %60'a yakın indirimlerle faydalanabilecek.

Tokat TSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Oda Başkanı Dr Ali Çekik, Yönetim Kurulu Üyesi Naci Altın, PTT Başmüdürü Muhterem Demir ile Şube Müdürü Arzu Avcı katıldı. Başkan Çelik ile Başmüdür Demir'in imzalarıyla resmiyete kavuşan protokol kapsamında Oda üyelerinin kargo ve kurye maliyetlerini yarı yarıya azaltması bekleniyor. Konuyla ilgili yaptığı değerlendirme PTT Başmüdürü Muhterem Demir'in kurumlara karşılıklı fayda sağlayacak çalışmalara imza atan bir isim olduğunu vurgulayan Tokat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik; "Bu anlaşma üyelerimiz için son derece önemli. Malum olduğu üzere PTT son dönemde bir çok hizmeti daha profesyonel bir şekilde sunmaya başlayan, bu hizmeti de piyasanın çok altında ücretlendirmelerle veren bir kurum. İşte bu anlaşma ile ücretlendirmeler ticaretle uğraşan üyelerimizin en azından bu maliyetlerini biraz olsun azaltabilmelerini hedefliyoruz. Ticaret Sanayi Odasına bağlı işletmelerimiz, PTT Müdürlüğümüze vergi levhası, imza sirküsü, şirket yetki belgesi, üyelik kartı, şirket yetkilisi olduğuna dair belge ve kimlik fotokopisi ile başvurarak protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek. Tüm işletmelerimize hayırlı, uğurlu olsun" diye konuştu.

244 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üye Listesi
İletişim Platformu

Hava Durumu